KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669531
nr 1366 9531
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Oljemålning, Träd. Signerad. Olja på duk, 45x36cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:54:08
150 kr